PIATOK 03/05
 
20:20 Los Orangutanes 
19:10 The Youniverse 
18:00 Folk&Bass Orchestra 
16:50 Secret Session 
SOBOTA 04/05
20:50 Billy Barman 
19:25 Slobodná Európa 
17:55 Medial Banana 
16:45 Hviezda 
15:15 Girls From The Moon 

KOMPLETNÝ

NEDEĽNÝ PROGRAM ZRUŠENÝ

NEDEĽA 05/05
20:40 Hex 
19:10 Para 
17:50 Saténové Ruky 
16:30 Vypsaná FiXa 
15:20 Taste of Brass 
IBA NEDEĽA
21:50 OHŇOSTROJ NA DUNAJI 
 
SOBOTA / NEDEĽA
CAFÉ EURÓPA 
SOB 17:20 "Dvojitá kvalita potravín - mýtus alebo fakt?"
Hostia: Ladislav Miko, vedúci Zastúpenia EK v SR, Jarmila Halgašová, bývalá riaditeľka Potravinárskej komory Slovenska, Petra Molnárová, Slow Food Pressburg.
Moderuje: Michal Hvorecký

NED 16:00 "Naozaj europoslanci nič nezmôžu?"
Hostia: diskusia s kandidátmi vo voľbách do Európskeho parlamentu
Moderuje: Gabriela Kajtárová 

NED 17:20 "Ako ďalej Bratislava?"
Hostia: Matúš Vallo, primátor Bratislavy, Juraj Droba, predseda Bratislavského samosprávneho kraja, Zuzana Aufrichtová, starosta mestskej časti Bratislava-Staré Mesto, Ladislav Miko, vedúci Zastúpenia EK v SR 
Moderuje: Michal Havran
Informačný stánok Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku - informácie, kvízy, súťaže,...
 
SOBOTA / NEDEĽA
PARK PRE DETI AJ RODIČOV 
Detské minipódium 
SOB 15:00 TONY&TINA "Pesničky z rozprávky - Hľadanie strateného cirkusu"
SOB 17:30 DIVADLO ROZPRÁVKOVO "Ty si iná ako ja!"
NED 14:00 TONY&TINA "Pesničky z rozprávky - Hľadanie strateného cirkusu"
NED 17:30 MICI & MŇAU "Olympiáda 
Café Európa
SOB 16:10 DIVADLO ZKUFRAVON "Pinocchio"
SOB 18:30 TONY&TINA "Zábavná hodinka pre deti" (piráti, hry, súťaže, minidisco, bublinková párty)
NED 14:45 DIVADLO ZKUFRAVON "Pinocchio"
NED 18:30 TONY&TINA "Zábavná hodinka pre deti" (piráti, hry, súťaže, minidisco, bublinková párty)
PIATOK / SOBOTA / NEDEĽA
10:00 (v piatok 15:00) - 22:00
GAMBRINUS SRDCOVKA \\
STREET FOOD ZÓNA \\
Natura 2000 - Európská únia chráni aj slovenskú prírodu (fotovýstava) 
Sami sebou. Aktivistický fotožurnalistický projekt Doroty Holubovej o transrodových ľuďoch na Slovensku 

IBA NEDEĽA
13:00 CYKLOJAZDA ŽUPNÁ DVADSIATKA \\

LINEUP