Milí priatelia festivalu Bratislavský majáles,

o dva týždne sme sa podľa pôvodných predstáv mali opäť po dvoch rokoch stretnúť na dunajskom nábreží a osláviť naším festivalom príchod jari.

 

Aj keď s veľkými nádejami sledujeme pozitívny vývoj v počtoch testov, obsadenosti nemocničných lôžok a zaočkovaných ľudí proti ochoreniu COVID-19, organizácia open air festivalu s niekoľko tisíc návštevníkmi jednoducho stále nie je možná. Situáciu sme konzultovali s viacerými expertmi, ktorí nám odporučili plnú verziu festivalu odložiť na budúci rok, resp. počkať na ďalší vývoj situácie v závere tohtoročného leta.

 

Vývoj koronakrízy budeme preto naďalej pozorne sledovať a po konzultáciách so samosprávou mesta, ďalšími partnerskými inštitúciami, ako aj samotnými umelcami sa včas rozhodneme, či upravenú podobu Majálesu - v súlade so všetkými v danom čase platnými pravidlami a opatreniami - pre Vás pripravíme v závere augusta, resp. v prvej polovici septembra 2021.

 

Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň. Všetko dôležité sa postupne dozviete na tejto festivalovej stránke alebo na sociálnych účtoch festivalu na faceebooku a instagrame.

Správna rada

Bratislavský majáles o.z.

POTVRDENÍ ÚČINKUJÚCI & SPRIEVODNÝ PROGRAM

MESTSKÝ OPEN AIR FESTIVAL S VOĽNÝM VSTUPOM
HEX

HEX

PARA

PARA

VYPSANÁ FIXA

VYPSANÁ FIXA

SATÉNOVÉ RUKY

SATÉNOVÉ RUKY

MEDIAL BANANA

MEDIAL BANANA

TASTE OF BRASS

TASTE OF BRASS

ŽUPNÁ DVADSIATKA

ŽUPNÁ DVADSIATKA

GAMBRINUS SRDCOVKA

GAMBRINUS SRDCOVKA

STREET FOOD

STREET FOOD

PROGRAM NA STIAHNUTIE

SPÝTAJTE SA

Success! Message received.